10/26 12:30 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Dynamo Krasnodar flickor
|
W |
3-1
|
03/06 12:00 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Tulitsa 2 flickor
|
W |
3-1
|
03/05 15:00 |
- |
Dynamo Metar Youth damer
v
Dynamo Academy Youth damer
|
W |
1-3
|
03/03 15:00 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Leningradka flickor
|
W |
3-1
|
03/02 15:00 |
- |
Zarechye Odintsovo flickor
v
Dynamo Academy Youth damer
|
L |
3-1
|
03/01 15:00 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Minchanka flickor
|
W |
3-0
|
02/12 06:00 |
- |
Zarechye Odintsovo flickor
v
Dynamo Academy Youth damer
|
W |
1-3
|
02/11 11:00 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Tulitsa 2 flickor
|
W |
3-0
|
02/09 11:00 |
- |
Leningradka flickor
v
Dynamo Academy Youth damer
|
W |
1-3
|
02/08 15:00 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Dynamo Metar Youth damer
|
W |
3-1
|
01/23 06:30 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Proton flickor
|
W |
3-1
|
01/08 10:00 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Sparta 2 flickor
|
W |
3-0
|
01/07 14:00 |
- |
Minchanka flickor
v
Dynamo Academy Youth damer
|
W |
0-3
|
01/06 12:00 |
- |
Sparta 2 flickor
v
Dynamo Academy Youth damer
|
W |
0-3
|
12/26 13:00 |
- |
Dynamo Moskva flickor
v
Dynamo Academy Youth damer
|
W |
0-3
|
12/25 13:00 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Zarechye Odintsovo flickor
|
W |
3-1
|
12/24 11:45 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Dynamo Moskva flickor
|
W |
3-0
|
12/23 12:00 |
- |
Zarechye Odintsovo flickor
v
Dynamo Academy Youth damer
|
W |
0-3
|
12/12 10:00 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Lokomotiv Kaliningrad Youth damer
|
W |
3-1
|
12/11 14:00 |
- |
Leningradka flickor
v
Dynamo Academy Youth damer
|
W |
2-3
|
12/10 14:00 |
- |
Lokomotiv Kaliningrad Youth damer
v
Dynamo Academy Youth damer
|
W |
0-3
|
12/09 14:00 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Leningradka flickor
|
W |
3-1
|
11/21 13:00 |
- |
Tyumen 2 flickor
v
Dynamo Academy Youth damer
|
W |
0-3
|
11/19 13:00 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Tyumen 2 flickor
|
W |
3-0
|
11/18 11:00 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Dynamo Metar Youth damer
|
L |
0-3
|
11/07 11:30 |
- |
Lipetsk 2 flickor
v
Dynamo Academy Youth damer
|
W |
1-3
|
11/06 09:00 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Tulitsa 2 flickor
|
W |
3-0
|
11/05 11:30 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Lipetsk 2 flickor
|
W |
3-0
|
11/04 09:00 |
- |
Tulitsa 2 flickor
v
Dynamo Academy Youth damer
|
W |
0-3
|
10/17 10:00 |
- |
Dynamo Academy Youth damer
v
Yenisey Krasnoyarsk flickor
|
W |
3-0
|