Live Scores

Fotboll Sydafrika - League - Damer 00' Luso Africa damer View Wits University FC damer
Fotboll Tyskland - Oberliga Bremen 00' SV Hemelingen [16] SV Hemelingen View Habenhauser FV [15] Habenhauser FV
Fotboll Turkiet - 3 Lig - Grupp 3 00' Ofspor [1] Ofspor View Agri 1970 Spor [11] Agri 1970 Spor
Fotboll Georgien - Erovnuli Liga 2 00' Shevardeni [7] Shevardeni View FC Gagra [1] FC Gagra
Fotboll Spanien - La Liga 00' Mallorca [10] Mallorca View Villarreal [15] Villarreal
Fotboll Georgien - Erovnuli Liga 2 00' FC Rustavi [9] FC Rustavi View Wit Georgia [8] Wit Georgia
Fotboll Tyskland - Regionalliga West 00' Bonner SC [18] Bonner SC View Alemannia Aachen [16] Alemannia Aachen
Fotboll Tyskland - Regionalliga Sydväst 00' Kickers Offenbach [9] Kickers Offenbach View FC Astoria Walldorf [15] FC Astoria Walldorf
Fotboll Polen - II Liga 00' MKP Pogon Siedlce [13] MKP Pogon Siedlce View Pogon Grodzisk Mazowiecki [15] Pogon Grodzisk Mazowiecki
Fotboll Esoccer Liga Pro - 12 minuters spel 00' Russo Turista (RST) Esports View Im Not Over (PNZ) Esports
Fotboll Lettland - 1. Liga 00' JDFS Alberts [8] JDFS Alberts View SC Grobinas [4] SC Grobinas
Fotboll Tyskland - Regionalliga West 00' Fortuna Cologne [5] Fortuna Cologne View Fortuna Dusseldorf II [10] Fortuna Dusseldorf II
Fotboll Norge - Div 3 - Grupp 1 00' Grorud 2 [10] Grorud 2 0-0 Lillestrøm 2 [6] Lillestrøm 2
Fotboll Litauen - A Lyga 00' FK Riteriai [6] FK Riteriai 0-0 Nevezis [10] Nevezis
Fotboll Kenya - Playoff 00' Kenya Police FC 0-0 Vihiga United Vihiga United
Fotboll Spanien - Segunda División 01' Huesca [13] Huesca 0-0 Fuenlabrada [14] Fuenlabrada
Fotboll Tyskland - Regionalliga Sydväst 01' SSV Ulm 1846 [4] SSV Ulm 1846 0-0 KSV Hessen Kassel [12] KSV Hessen Kassel
Fotboll Tyskland - Bundesliga - U19 01' Stuttgarter Kickers U19 [17] Stuttgarter Kickers U19 0-0 Nürnberg U19 [3] Nürnberg U19
Fotboll Ryssland - Div 1 01' Spartak Moskva II [3] Spartak Moskva II 0-0 Baltika Kaliningrad [13] Baltika Kaliningrad
Fotboll Tyskland - Oberliga Schleswig-Holstein 01' SV Todesfelde [2] SV Todesfelde 0-0 SV Eichede [1] SV Eichede
Fotboll Lettland - Cup 01' FK Liepaja FK Liepaja 0-0 Valmiera FC Valmiera FC
Fotboll Tyskland - Regionalliga Sydväst 01' SG Sonnenhof Grossaspach [6] SG Sonnenhof Grossaspach 0-0 TSG Balingen [18] TSG Balingen
Fotboll Tyskland - Regionalliga Nord 01' Altona 93 [11] Altona 93 0-0 Phonix Lubeck [10] Phonix Lubeck
Fotboll Finland - Veikkausliiga 01' FC Honka [8] FC Honka 0-0 HJK Helsingfors [1] HJK Helsingfors
Fotboll Finland - Kakkonen Grupp A 01' PeKa [9] PeKa 0-0 PK Keski-Uusimaa [11] PK Keski-Uusimaa
Fotboll Danmark - Superligan 01' Randers FC [4] Randers FC 0-0 Nordsjälland [5] Nordsjälland
Fotboll Tyskland - 3.Liga 02' Verl [10] Verl 0-0 Kaiserslautern [18] Kaiserslautern
Fotboll Finland - U20-ligan 02' FC Haka U20 0-0 FC Inter U20
Fotboll Turkiet - 2 Lig Beyaz 02' 24 Erzincanspor [15] 24 Erzincanspor 0-0 Isparta 32 Spor [11] Isparta 32 Spor
Fotboll Thailand - Div 2 02' Phrae United [5] Phrae United 0-0 Ayutthaya United [13] Ayutthaya United
Fotboll Thailand - Div 2 02' Khonkaen Khonkaen 0-0 Chiang Mai FC Chiang Mai FC
Fotboll Danmark - Superligan 02' Vejle [12] Vejle 0-0 Viborg [9] Viborg
Fotboll Tyskland - Bundesliga - U19 02' Kaiserslautern U19 [21] Kaiserslautern U19 0-0 Greuther Furth U19 [18] Greuther Furth U19
Fotboll Portugal - Campeonato Nacional 02' FC Barreirense [1] FC Barreirense 0-0 Olhanense [5] Olhanense
Fotboll Estland - Meistriliiga 02' FC Flora Tallinn [2] FC Flora Tallinn 0-0 JK Nomme Kalju [4] JK Nomme Kalju
Fotboll Georgien - Erovnuli Liga 2 02' FC Zugdidi [6] FC Zugdidi 0-0 FC Merani Tbilisi [5] FC Merani Tbilisi
Fotboll Finland - Kolmonen 02' Saaksjærven Loiske 0-0 Pato
Fotboll Turkiet - 2 Lig Kirmizi 03' Sivas Belediyespor [2] Sivas Belediyespor 0-0 Kahramanmarasspor [20] Kahramanmarasspor
Fotboll Polen - III Liga 03' Jagiellonia Bialystok II 0-0 Sokol Aleksandrow Sokol Aleksandrow
Fotboll Vitryssland - Div 1 03' Belshina Bobruisk [2] Belshina Bobruisk 0-0 Volna Pinsk [6] Volna Pinsk
Fotboll Georgien - Erovnuli Liga 2 03' FC Gareji [4] FC Gareji 0-0 Merani Martvili [3] Merani Martvili
Fotboll Kamerun - Elite One 03' Eding Sport FC [8] Eding Sport FC 0-0 Tonnerre Yaounde [9] Tonnerre Yaounde
Fotboll Finland - Ettan - Damer 03' VIFK damer VIFK damer 0-0 FC Ilves II damer
Fotboll Finland - Kolmonen 04' TuPS TuPS 0-0 FC Kuusysi
Fotboll Esoccer Battle - 8 minuters spel 04' Brazil (Gambit) Esports 0-0 Belgium (Lil_Ell) Esports
Fotboll Georgien - Erovnuli Liga 2 04' Sioni Bolnisi [2] Sioni Bolnisi 0-0 Chikhura Sachkhere [10] Chikhura Sachkhere
Fotboll Turkiet - 2 Lig Beyaz 04' Pazarspor [19] Pazarspor 0-0 Ankara Demirspor [9] Ankara Demirspor
Fotboll Esoccer Battle - 8 minuters spel 05' Portugal (Honey) Esports 0-0 France (UKE) Esports
Fotboll Esoccer Live Arena - 10 minuters spel 08' Ajax (Critic) Esports 2-2 Lille (Void) Esports
Fotboll Esoccer Live Arena - 10 minuters spel 09' PSV (Kit) Esports 5-1 Benfica (CarlWhizzer) Esports
Fotboll Tyskland - Bundesliga II 30' St Pauli [9] St Pauli 0-0 FC Ingolstadt [17] FC Ingolstadt
Fotboll Belgien - First Division A 30' Sint-Truidense [10] Sint-Truidense 0-0 Genk [7] Genk
Fotboll Tyskland - Bundesliga II 31' Darmstadt [13] Darmstadt 1-0 Dynamo Dresden [8] Dynamo Dresden
Fotboll Israeliska cupen 31' FC Ahva Kfar Manda 1-0 Hapoel Ironi Karmiel
Fotboll Andorra - Premier Division 31' UE Santa Coloma [8] UE Santa Coloma 2-0 FC Santa Coloma [4] FC Santa Coloma
Fotboll Tyskland - Bundesliga II 32' Erzgebirge Aue [18] Erzgebirge Aue 0-2 Paderborn [6] Paderborn
Fotboll Finland - U20-ligan 44' PPJ U20 1-0 Komeetat U20
Fotboll Ryssland - Div 1 45' FC Olimp-Dolgoprudny [17] FC Olimp-Dolgoprudny 0-1 SKA Energia Khabarovsk [5] SKA Energia Khabarovsk
Fotboll Serbien - U19-liga 45' Spartak Subotica U19 Spartak Subotica U19 0-0 Partizan Belgrad U19 Partizan Belgrad U19
Fotboll Thailand - Premier League 45' Suphanburi FC [12] Suphanburi FC 0-1 Prachuap FC [13] Prachuap FC
Fotboll Thailand - Div 2 45' Rayong FC [11] Rayong FC 0-0 Ranong United [14] Ranong United
Fotboll Frankrike - Ligue 1 45' Nice [5] Nice 0-1 Monaco [17] Monaco
Fotboll Sverige - Div 2 Södra Götaland 45' KSF Prespa Birlik [15] KSF Prespa Birlik 3-0 Eslövs BK [11] Eslövs BK
Fotboll Tyskland - Oberliga Bremen 45' TuS Schwachhausen [4] TuS Schwachhausen 0-2 BTS Neustadt [6] BTS Neustadt
Fotboll Italien - Campionato Primavera 1 45' Bologna U19 [16] Bologna U19 0-0 Inter U19 [7] Inter U19
Fotboll Tyskland - 3.Liga 45' SC Freiburg II [16] SC Freiburg II 1-0 Viktoria 89 Berlin [2] Viktoria 89 Berlin
Fotboll Skottland - Premiership 45' Dundee Utd [7] Dundee Utd 0-0 Dundee [10] Dundee
Fotboll Litauen - 1 Lyga 45' [14] FK Kauno Zalgiris II 0-1 FK Jonava [2] FK Jonava
Fotboll Sverige - Ettan Norra 45' Örebro Syrianska IF [9] Örebro Syrianska IF 0-0 Piteå IF [11] Piteå IF
Fotboll Turkiet - 3 Lig - Grupp 3 45' Edirnespor [5] Edirnespor 0-0 Kirikkale Buyuk Anadoluspor [6] Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Fotboll Sydafrika - League - Damer 45' Soweto Fabulous damer 1-2 Kempton Park FC damer
Fotboll Thailand - Premier League 45' Nakhon Ratchasima [16] Nakhon Ratchasima 1-0 Police Tero FC [14] Police Tero FC
Fotboll Norge - Div 2 - Grupp 1 45' Fløya [13] Fløya 0-3 Hödd [2] Hödd
Fotboll Danmark - Division 2 45' Naestved [1] Naestved 2-0 Middelfart [11] Middelfart
Fotboll England - Premier League 2 45' Chelsea U23 [12] Chelsea U23 0-4 Arsenal U23 [3] Arsenal U23
Fotboll Kazakstan - Premier League 45' FK Taraz [9] FK Taraz 0-0 Tobol Kostanay [2] Tobol Kostanay
Fotboll Spanien - Segunda Division RFEF - Grupp 4 45' UD San Fernando [7] UD San Fernando 0-0 Mensajero [11] Mensajero
Fotboll Sverige - Div 2 Västra Götaland 45' Vinbergs IF [12] Vinbergs IF 1-1 BK Astrio [8] BK Astrio
Fotboll Spanien - Segunda Division RFEF - Grupp 4 46' UD Tamaraceite [12] UD Tamaraceite 0-0 Antequera [9] Antequera
Fotboll Sverige - Superettan 46' Akropolis IF [14] Akropolis IF 0-1 Västerås SK FK [15] Västerås SK FK
Fotboll Danmark - 1. Division 46' Hvidovre IF [5] Hvidovre IF 3-0 Vendsyssel FF [11] Vendsyssel FF
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 12 47' Las Zocas [15] Las Zocas 0-0 CD Atletico Paso [9]
Fotboll Indonesien - Liga 1 47'<sup>+2</sup> PSS Sleman [16] PSS Sleman 1-1 Arema FC [12] Arema FC
Fotboll Uzbekistan - PFL 47' FK Andijan [14] FK Andijan 1-0 Pakhtakor Tashkent [1] Pakhtakor Tashkent
Fotboll Tyskland - Regionalliga Nordost 48' SV Tasmania Berlin [13] SV Tasmania Berlin 2-0 Union Furstenwalde [16] Union Furstenwalde
Fotboll Tyskland - Regionalliga Nordost 48' Eilenburg [19] Eilenburg 0-0 FC Lok Leipzig [12] FC Lok Leipzig
Fotboll Polen - I Liga 60' GKS Tychy 71 [7] GKS Tychy 71 0-0 Widzew Lodz [2] Widzew Lodz
Fotboll Turkiet - Super Lig 70' Giresunspor [20] Giresunspor 0-0 Konyaspor [5] Konyaspor
Fotboll Turkiet - 1 Lig 73' Tuzlaspor [5] Tuzlaspor 0-0 Bursaspor [14] Bursaspor
Fotboll Spanien - Segunda Division RFEF - Grupp 2 73' Osasuna B [4] Osasuna B 1-1 Real Sociedad C [5] Real Sociedad C
Fotboll Rumänien - Liga 1 73' FC Academica Clinceni [16] FC Academica Clinceni 0-0 FC Arges Pitesti [9] FC Arges Pitesti
Fotboll Polen - Ekstraklasa 73' Stal Mielec [13] Stal Mielec 0-1 Rakow Czestochowa [12] Rakow Czestochowa
Fotboll Italien - Serie A 75' Empoli [12] Empoli 0-3 Sampdoria [15] Sampdoria
Fotboll Thailand - Div 2 76' Royal Thai Navy [18] Royal Thai Navy 2-3 Nakhon Pathom FC [15] Nakhon Pathom FC
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 5 76' EC Granollers [17] EC Granollers 1-2 FC Asco [12] FC Asco
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 1 77' Silva SD [14] Silva SD 1-0 Alondras [3] Alondras
Fotboll Nederländerna - Eredivisie 86' Go Ahead Eagles [16] Go Ahead Eagles 1-0 PEC Zwolle [18] PEC Zwolle
Basket Ebasket - Liga Pro - 4x5minuter 2 - 00:11 Rom1pr Esports 16-24 TiGeR_trIPoint Esports
Basket Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter 3 - 02:59 GS Warriors (PITBULL) Esports 52-40 LA Lakers (PK) Esports
Basket Ebasketball Battle - 4x5 minuter 3 - 02:22 Phi 76ers (PullUp) Esports 53-31 PHX Suns (IanJoe) Esports
Basket Ebasketball Battle - 4x5 minuter 3 - 02:28 DAL Mavericks (Andrik) Esports 43-45 HOU Rockets (blaylockk) Esports
Basket Basketmatcher 2 - 02:28 Hunan U19 damer 31-22 Shaanxi U19 damer
Basket Filippinerna - PBA Cup 3 - 12:00 Terrafirma Dyip [11] Terrafirma Dyip 42-45 Alaska Aces [9] Alaska Aces
Basket Spanien - Liga ACB 4 - 08:04 Fuenlabrada [5] Fuenlabrada 58-65 Gran Canaria [5] Gran Canaria
Basket Turkiet - Federation Cup 4 - 05:27 Antalya Gunesi 39-80 Manisa Buyuksehir Belediye
Basket Spanien - Liga ACB 4 - 07:49 Barcelona [5] Barcelona 58-61 UCAM Murcia [5] UCAM Murcia
Basket Vänskapsmatcher - Damer 4 - 02:36 Polonia Warszawa damer 47-77 Polkowice damer Polkowice damer
Volleyboll Brazil Camp. Paranaense Women NELP/Univolei Paranagua damer 0-0 AABB Cascavel damer
Volleyboll Ryssland - Burobin Cup Nova Novokuybyshevsk 0-0 Lokomotiv Izumrud Lokomotiv Izumrud
Volleyboll Ryssland - Burobin Cup Univeristet Barnaul 2-2 Dynamo Chelyabinsk Dynamo Chelyabinsk
Volleyboll Ryssland - Burobin Cup Magnitka Magnitogorsk 2-2 Tarkhan Sterlitamak
Volleyboll Matcher - Damer Aydin BBSK damer Aydin BBSK damer 0-0 Jedinstvo Stara Pazova damer Jedinstvo Stara Pazova damer
Volleyboll Kina - NVG - Damer 18-25,23-25 Shanghai damer 0-0 Tianjin damer Tianjin damer
Volleyboll Vänskapsmatcher - Klubblag 25-6 CV Melilla CV Melilla 24-14 CV Utrera
Volleyboll Vänskapsmatcher - Damer 15-25,23-25 Rapid Bukarest damer Rapid Bukarest damer 10-9 SCMU Craiova damer
Volleyboll Matcher 25-22 Zhejiang U20 10-10 Hebei U20
Volleyboll Ryssland - Cup - Damer 25-17,26-24,24-26,17-25 Severyanka Cherepovets damer 8-13 Proton Saratov damer Proton Saratov damer
Baseball Japan - NPB 09/19 09:00 Yomiuri Giants [8] Yomiuri Giants 8-1 Hanshin Tigers [2] Hanshin Tigers
Ishockey Tyskland - Eishockey Liga 1 - 19:20 Nürnberg Ice Tigers [9] Nürnberg Ice Tigers 0-0 Fischtown Pinguins Bremerhaven [8] Fischtown Pinguins Bremerhaven
Ishockey Tyskland - Eishockey Liga 1 - 19:03 Eisbären Berlin [3] Eisbären Berlin 0-0 Adler Mannheim [10] Adler Mannheim
Ishockey KHL 1 - 19:00 Avtomobilist Yekaterinburg [5] Avtomobilist Yekaterinburg 0-0 CSKA Moskva [3] CSKA Moskva
Ishockey Tjeckien - Extraliga 1 - 01:01 Rytiri Kladno [15] Rytiri Kladno 1-0 Litvinov [7] Litvinov
Ishockey Tjeckien - Extraliga 2 - 12:54 Sparta Praha [12] Sparta Praha 0-2 Plzen [13] Plzen
Ishockey Ukraina - Hockey League 2 - 16:28 Kramatorsk 1-1 HK Kremenchuk
Ishockey Sverige Nationaell U20 3 - 16:27 AIK U20 5-3 Luleå HF U20
Ishockey Polen - 1 Liga 3 - 17:45 GKS Stoczniowiec Gdansk 1-4 Zaglebie Sosnowiec 2
Ishockey Ryssland - MHL-B 3 - 13:06 HC Rossosh U20 4-2 MHK Arktika U20
Ishockey Ryssland - MHL-B 3 - 19:00 HC Tverichi U20 1-7 HC Polet U20
Ishockey Ryssland - MHL-B 3 - 14:14 HC Belgorod U20 2-1 HC Dynamo-Junior U20
Ishockey Ryssland - MHL 3 - 19:48 HC Irbis U20 [15] HC Irbis U20 1-3 Loko-76 U20 [2]
Ishockey Ryssland - MHL 3 - 13:58 HK Riga U20 [6] HK Riga U20 9-1 Sakhalinskie Akuly U20 [15] Sakhalinskie Akuly U20
Ishockey Ryssland - MHL 3 - 18:13 Reaktor U20 [3] Reaktor U20 4-3 Mamonty Yugry U20 [8] Mamonty Yugry U20
Ishockey Ryssland - MHL 3 - 15:05 [10] Akademia Mihaylova U20 2-0 Krylya Sovetov U20 [14] Krylya Sovetov U20
Handboll Champions League - Damer 02:17 CSKA Moskva damer [6] CSKA Moskva damer 0-1 Kastamonu damer [8] Kastamonu damer
Handboll Asiatiska mästerskapet - Damer 03:47 Kuwait damer 1-6 Japan damer Japan damer
Handboll Tyskland - Bundesliga 19:53 THW Kiel [5] THW Kiel 11-8 SG Flensburg Handewitt [7] SG Flensburg Handewitt
Handboll Turkiet - Superlig - Damer 30:00 Konyaalti damer 17-8 Antalya Anadolu damer
Handboll Polen - Superliga 30:00 MKS Kalisz [9] MKS Kalisz 17-14 Chrobry Glogow [6] Chrobry Glogow
Handboll EHF-cupen 42:12 HC Holon HC Holon 27-15 KHTrepca KHTrepca
Handboll Ryssland - Superleague - Damer 40:41 Stavropolye damer [2] Stavropolye damer 11-18 Dinamo Volgograd damer [1] Dinamo Volgograd damer
Tennis UTR Pro Tennis Series - Florida - Damer 0-0 Maelie Monfils 0-0 Victoria Sasinka
Tennis Challenger Istanbul 0-0 [80] James Duckworth 0-0 Tung-Lin Wu [295]
Tennis ITF W80 - Valencia - Kval 0-0 Julia Payola 0-0 Leyre R Gormaz
Tennis ATP Nur-Sultan 0-0 [270] Pavel Kotov 1-0 Kacper Zuk [162]
Tennis Challenger - Braga Nikolas S Izquierdo 0-0 Henrique Rocha
Tennis WTA Ostrava 0-30 [77] Varvara Gracheva 1-2 Oceane Dodin [95]
Tennis ITF M25 - Johannesburg - Kval 0-0 Guelord Kayombo 2-0 Mengezi D A Sibanda
Tennis ATP Metz 30-15 Peter Gojowczyk 3-2 Luca Van Assche
Tennis UTR Pro Tennis Series - Ricany - Damer 0-0 Ema Bolebruchova 0-0 Nikola Novotna
Tennis ITF W80 - Valencia - Kval 40-40 Eva Guerrero Alvarez 4-2 Alba Rey Garcia
Tennis ITF W80 - Valencia - Kval 4-6 Melania Delai 6-6 Vasanti Shinde
Tennis UK Pro League Dan Cox 3-4 Sean Hodkin
Tennis Challenger Biel 0-0 [483] Laurent Lokoli 4-6,0-0 Tobias Simon [432]
Tennis Challenger - Braga 0-15 [363] Kaichi Uchida 4-6,0-0 Jacopo Berrettini [441]
Tennis UK Pro League - Damer 15-15 Katarina Stresnakova 3-6,1-3 Freya Christie
Tennis ITF W80 - Valencia - Kval 0-0 [452] Alba Carrillo Marin 0-0 Andreea Prisacariu [381]
Tennis Challenger - Braga 0-0 [428] Santiago F R Taverna 7-6,0-0 Emilio Nava [369]
Tennis ATP Nur-Sultan 0-0 [153] Evgeny Donskoy 7-6,0-0 Andrea Vavassori [315]
Tennis ITF M25 - Johannesburg - Kval 15-30 Alexander Edley 6-7,0-0 Ethan D Sibanda
Tennis ITF M25 - Johannesburg - Kval 15-30 Roy Hobbs 6-7,6-5 Luc Koenig
Tennis WTA Ostrava 40-30 [82] Ana Konjuh 7-6,2-1 Bernarda Pera [90]
Tennis Davis Cup 0-30 [250] Marius Copil 6-3,2-4 Joao Sousa [150]
Tennis ATP Metz 30-15 [236] Brayden Schnur 3-6,6-4,4-2 Roberto Marcora [206]
Tennis Challenger Szczecin 0-0 [185] Zdenek Kolar 7-6,4-3 Kamil Majchrzak [139]
Tennis UTR Pro Tennis Series - Ricany - Damer 0-0 Marie Svozilova 6-2,2-6,1-4 Laura Svatikova
Tennis Challenger Bukarest 0-0 Julian Ocleppo 7-6,4-6,0-2 Vlad Andrei Dancu
Tennis World Padel Tour - Barcelona 0-0 Chingotto/Tello 2-6,6-3,4-6 Navarro/Di Nenno
Tennis Challenger Biel 0-0 [286] Jakub Paul 7-6,4-6,6-5 Christopher Heyman [400]
Tennis UTR Pro Tennis Series - Bukarest - Damer 0-15 [364] Anna Morgina 6-1,2-6,1-5 Zuzana Zlochova [423]
Galopp Madrid 09/19 12:20 Madrid (lopp 5) View
Galopp Scottsville (SA 09/19 12:20 Scottsville (SA) (lopp 4) View
Galopp Hannover 09/19 12:15 Hannover (lopp 3) View
Galopp Ooty at Chennai 09/19 12:10 Ooty at Chennai View
Galopp Dortmund 09/19 12:00 Dortmund (lopp 6) View
Galopp JPN Tokyo City 09/19 11:50 Lopp 12 - Tokyo City Keiba View
Galopp Strasbourg 09/19 11:49 Strasbourg (lopp 6) View
Galopp Vincennes 09/19 11:32 Vincennes (lopp 2) View
Galopp JPN Tokyo City 09/19 11:10 Lopp 12 - Tokyo City Keiba View
Cricket One Day Match 09/19 10:30 Oman 60/6 Nepal
Cricket 2nd ODI 09/19 10:00 England damer 118/6 Nya Zeeland damer
Cricket Twenty20 09/19 09:30 Northern Knights ,47/3 Munster Reds
Greyhound Pelaw Grange 09/19 12:13 Pelaw Grange (lopp 6) View
Greyhound AUS Darwin 09/19 12:12 Lopp 8 - Darwin View
Greyhound Harlow 09/19 12:09 Harlow (lopp 9) View
Greyhound AUS Mandurah 09/19 12:09 Lopp 11 - Mandurah View
Greyhound Sunderland 09/19 12:06 Sunderland (lopp 9) View
Greyhound AUS Albion Park 09/19 12:06 Lopp 12 - Albion Park View
Greyhound Doncaster 09/19 12:02 Doncaster (lopp 10) View
Greyhound AUS Darwin 09/19 11:56 Lopp 8 - Darwin View
Greyhound AUS Mandurah 09/19 11:53 Lopp 11 - Mandurah View
Greyhound AUS Albion Park 09/19 11:45 Lopp 12 - Albion Park View
Greyhound AUS Sale 09/19 11:42 Lopp 12 - Sale View
Greyhound AUS Darwin 09/19 11:39 Lopp 8 - Darwin View
Greyhound AUS Gawler 09/19 11:36 Lopp 11 - Gawler View
Greyhound AUS Mandurah 09/19 11:33 Lopp 11 - Mandurah View
Greyhound AUS Albion Park 09/19 11:30 Lopp 12 - Albion Park View
Greyhound AUS Sale 09/19 11:27 Lopp 12 - Sale View
Greyhound AUS Darwin 09/19 11:24 Lopp 8 - Darwin View
Greyhound AUS Gawler 09/19 11:19 Lopp 11 - Gawler View
Greyhound AUS Richmond 09/19 11:16 Lopp 12 - Richmond View
Greyhound AUS Mandurah 09/19 11:13 Lopp 11 - Mandurah View
Greyhound AUS Albion Park 09/19 11:10 Lopp 12 - Albion Park View
Greyhound AUS Sale 09/19 11:07 Lopp 12 - Sale View
Greyhound AUS Grafton 09/19 11:04 Lopp 12 - Grafton View
Greyhound AUS Darwin 09/19 11:02 Lopp 8 - Darwin View
Greyhound AUS Gawler 09/19 11:01 Lopp 11 - Gawler View
Greyhound AUS Richmond 09/19 10:58 Lopp 12 - Richmond View
Rugby Union Ryssland - Championship 00:00 Dynamo Moskva 0-0 Rostov
Snooker English Open - Kval 2021 09/19 12:00 Michael Holt 0-0 Chris Wakelin
Snooker English Open - Kval 2021 09/19 11:00 Liang Wenbo 0-0 Rory McLeod
Futsal Brasilien - Liga Metropolitana 16:23 Liverpool Brazil 0-1 Pinga Mix
Bordtennis Setka Cup Women Anastasiia Ostapenko 0-0 Anastasiia Moskaliuk
Bordtennis Europe Top 16 Cup Women Nina Mittelham 0-0 Yu Fu
Bordtennis Setka Cup Vyacheslav Isakov 0-0 Yurii Kolesnyk
Bordtennis TT Cup - Ukraina Andrii Hrebeniuk 0-0 Oleksandr Didukh
Bordtennis Setka Cup Vaclav Strejc 3-3 Ludek Stoces
Bordtennis Tjeckien - Liga Pro Lukas Adamec 1-5 Petr Anton
Bordtennis Setka Cup Women Svitlana Yureneva 4-5 Oleksandra Tsiupko
Bordtennis Liga Pro 11-7,11-7 Artem Suntsov 3-0 Konstantin Bystrushkin
Bordtennis Setka Cup Vitalii Sydorenko 6-6 Oleksii Korobov
Bordtennis TT Cup - Ukraina 5-11,11-2 Serhii Hohenko 5-6 Serhii Tsybulin
Bordtennis TT Cup - Ukraina 6-11,11-6,11-9 Roman Cherevko 10-7 Nikita Trofimov
Bordtennis Liga Pro 9-11,8-11,11-6 Yaroslav Bazhinov 1-2 Anatoly Batalov
Bordtennis Liga Pro 12-10,11-6 Igor Minchenkov 6-9 Evgeny Kharchenko
Bordtennis TT Cup - Ukraina 11-8,8-11,7-11 Uryi Schepanskyi 1-2 Yurii Teteria
Bordtennis TT Cup - Ukraina 11-5,14-12,8-11 Volodymyr Ivasiv 6-9 Igor Piskorskyy
Bordtennis ITTF Kazakhstan Open 11-6,11-9,11-3 Kirill Gerassimenko 8-10 Snehit Suravajjula
Beach Volleyboll FIVB Nijmegen damer 21-13 Chamereau/Vieira 14-14 Stahli/Betschart
E-sport DOTA2 - Champions League -1:-30 Nemiga 0-0 V-Gaming
E-sport KOG - Weibo Cup 00:00 Wolves 0-0 Team WE Team WE
E-sport CS:GO - Malta Vibes 01:55 Endpoint Endpoint 0-0 Lyngby Vikings