11/20 16:00 |
8 |
Varsovia Warszawa damer v JKS Jaroslaw damer
|
Cancelled
|
11/20 16:00 |
8 |
[1] SPR Gdynia damer v MMKS Jutrzenka Plock damer
[7]
|
34-20
|
11/20 15:00 |
8 |
[11] KPR Marcovia damer v CHKS PL Lodz damer
[9]
|
37-23
|
11/20 15:00 |
8 |
Pogon Szczecin damer v SMS ZPRP II Plock damer
|
24-21
|
11/20 14:00 |
8 |
MKS Brodnica damer v SPR Sambor Tczew damer
|
27-24
|
11/19 16:00 |
8 |
[4] Jelenia Gora damer v KS Otmet Krapkowice damer
[9]
|
25-26
|
11/19 14:00 |
8 |
SMS ZPRP Plock damer v KS APR Radom damer
|
31-32
|
11/19 14:00 |
8 |
[8] UKS Dziewiatka Legnica damer v KS Cracovia 1906 damer
[7]
|
38-29
|
11/19 13:00 |
8 |
UKS PCM Koscierzyna damer v AP Poznan damer
|
26-27
|
11/19 11:55 |
8 |
MTS Kwidzyn damer v Bukowsko Dopiewski KPR damer
|
29-38
|
11/19 11:00 |
8 |
MKS Kalisz damer v Sosnica Gliwice damer
|
33-24
|
11/19 11:00 |
8 |
AZS UMCS Lublin damer v SPR Rzeszow damer
|
31-29
|
11/18 19:40 |
8 |
Korona Kielce damer v AZS Uniwersytet Warszawski damer
|
31-19
|
11/17 17:00 |
8 |
[10] SPR Olkusz damer v MTS Zory damer
[2]
|
25-40
|
11/13 16:00 |
7 |
JKS Jaroslaw damer v SMS ZPRP Plock damer
|
Cancelled
|
11/13 13:00 |
7 |
KS APR Radom damer v Korona Kielce damer
|
23-20
|
11/12 17:00 |
7 |
Otmet Krapkowice damer v SPR Olkusz damer
|
34-27
|
11/12 17:00 |
7 |
KS Cracovia 1906 damer v Jelenia Gora damer
|
22-23
|
11/12 16:00 |
7 |
Sosnica Gliwice damer v UKS Dzewiatka Legnica damer
|
27-30
|
11/12 16:00 |
7 |
AP Poznan damer v Pogon Szczecin damer
|
29-30
|
11/12 15:00 |
7 |
AZS UMCS Lublin damer v KPR Marcovia damer
|
34-23
|
11/12 15:00 |
7 |
[1] Sambor Tczew damer v SPR Gdynia damer
[2]
|
26-29
|
11/12 14:30 |
7 |
[11] Slask Wroclaw damer v UKS Start Pietrowice Wielkie damer
[7] |
32-34
|
11/12 14:00 |
7 |
MMKS Jutrzenka Plock damer v UKS PCM Koscierzyna damer
|
29-34
|
11/11 13:00 |
7 |
SPR Rzeszow damer v Varsovia Warszawa damer
|
29-31
|
11/10 17:00 |
7 |
MTS Zory damer v Victoria Swiebodzice Women
|
42-20
|
11/09 17:30 |
7 |
[8] AZS Uniwersytet Warszawski damer v Handboll Warszawa damer
[1] |
22-32
|
11/09 16:30 |
7 |
SMS ZPRP II Plock damer v MTS Kwidzyn damer
|
23-24
|
11/06 14:30 |
1 |
JKS Jaroslaw damer v KS APR Radom damer
|
27-33
|
11/06 14:00 |
5 |
MKS Brodnica damer v UKS PCM Koscierzyna damer
|
30-31
|