Sverige - Div 2 Södra Svealand |
06/09 13:00 |
Mjölby AI v Nyköpings BIS
|
|
4-1
|
|
Norge - Div 3 - Grupp 6 |
06/09 13:00 |
Mjølner v Kongsvinger 2
|
|
4-4
|
|
Norge - Div 3 - Grupp 4 |
06/09 13:00 |
Trygg/Lade v Rana FK
|
|
4-1
|
|
Norge - Division 2 - Grupp 1 |
06/09 13:00 |
Hödd v Arendal
|
|
2-1
|
|
Sverige - Ettan Norra |
06/09 13:00 |
Nordic United FC v Umeå FC
|
|
0-1
|
|
Tjeckien - 4. Ligy |
06/09 13:00 |
Slavoj Olympia Bruntál v FC Vratimov
|
|
2-0
|
|
Tjeckien - 4. Ligy |
06/09 13:00 |
AFC Humpolec v Zdar nad Sazavou
|
|
3-1
|
|
Sverige - Damallsvenskan |
06/09 13:00 |
Kristianstads DFF v BK Häcken damer
|
|
2-2
|
|
Sunderland |
06/09 12:59 |
Sunderland (lopp 12) v
|
|
View
|
|
Perth |
06/09 12:57 |
Perth (lopp 8) v
|
|
View
|
|
ITF M25 - Villeneuve-Loubet |
06/09 12:55 |
Pablo Trochu v Jules Auffray
|
|
7-5,6-4
|
|
Challenger Lyon |
06/09 12:55 |
Sebastian Fanselow v Matthew Dellavedova
|
|
4-6,6-2,7-6
|
|
Challenger Bratislava |
06/09 12:55 |
Oleksii Krutykh v Yanki Erel
|
|
3-6,6-7
|
|
TT Cup |
06/09 12:55 |
Mikulas Chaloupka v Martin Sulc
|
|
1-3
|
|
WTT Contender Zagreb MD |
06/09 12:55 |
Gauzy/Lebrun v Dyjas/Kulczycki
|
|
3-0
|
|
Beaumont-De-Lom |
06/09 12:54 |
Beaumont-De-Lomagne (lopp 8) v
|
|
View
|
|
Doncaster |
06/09 12:54 |
Doncaster (lopp 12) v
|
|
View
|
|
Esoccer H2H GG League - 8 minuters spel |
06/09 12:52 |
Tottenham (VAPOR) Esports v Arsenal (WEAPON) Esports
|
|
3-2
|
|
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
06/09 12:52 |
Inter Milan (MeLToSiK) Esports v AC Milan (FEARGGWP) Esports
|
|
1-0
|
|
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
06/09 12:52 |
Napoli (BlackStar98) Esports v Juventus (KraftVK) Esports
|
|
3-1
|
|
Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
06/09 12:52 |
MIL Bucks (OMEN) Esports v MEM Grizzlies (ARCHITECT) Esports
|
|
47-54
|
|
Yarmouth |
06/09 12:51 |
Yarmouth (lopp 12) v
|
|
View
|
|
TT Elite Series |
06/09 12:50 |
Lukasz Nadolski v Jakub Kosowski
|
|
1-3
|
|
Setka Cup |
06/09 12:50 |
Dmytro Patalakha v Oleksandr Maselskyi
|
|
3-1
|
|
TT Cup |
06/09 12:50 |
Josef Pistora v Jaroslav Dohnal
|
|
0-3
|
|
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
06/09 12:48 |
Man City (Wboy) Esports v Bayern (nikkitta) Esports
|
|
1-0
|
|
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
06/09 12:48 |
Real Madrid (lion) Esports v Barcelona (Arcos) Esports
|
|
2-2
|
|
Valley |
06/09 12:47 |
Valley (lopp 14) v
|
|
View
|
|
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
06/09 12:45 |
Chelsea (Liam) Esports v Arsenal (Pascal) Esports
|
|
5-3
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/09 12:45 |
Dortmund (Panic) Esports v Arsenal (Jack) Esports
|
|
4-4
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/09 12:45 |
Aston Villa (Dennis) Esports v Man City (Ozil) Esports
|
|
3-2
|
|
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
06/09 12:45 |
Man City (Andrew) Esports v Newcastle (Leonardo) Esports
|
|
2-3
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/09 12:45 |
Man Utd (David) Esports v Arsenal (Cruise) Esports
|
|
4-2
|
|
Senegal - Division 1 - Damer |
06/09 12:45 |
Guediawaye Basket Academy damer v Diamaguene damer
|
|
67-46
|
|
TT Elite Series |
06/09 12:45 |
Robert Szymik v Michal Oracz
|
|
2-3
|
|
Krefeld |
06/09 12:45 |
Krefeld (lopp 7) v
|
|
View
|
|
Turffontein (SA |
06/09 12:45 |
Turffontein (SA) (lopp 8) v
|
|
View
|
|
Punchestown |
06/09 12:45 |
Punchestown (lopp 8) v
|
|
View
|
|
Speedway |
06/09 12:44 |
Newcastle v Poole
|
|
0-0
|
|
Sunderland |
06/09 12:42 |
Sunderland (lopp 12) v
|
|
View
|
|
Longchamp |
06/09 12:40 |
Longchamp (lopp 10) v
|
|
View
|
|
TT Cup |
06/09 12:40 |
Sylwester Wloszek v Kayque Valois
|
|
3-2
|
|
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
06/09 12:40 |
Juventus (KraftVK) Esports v Roma (sane4ek8) Esports
|
|
0-0
|
|
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
06/09 12:40 |
AC Milan (FEARGGWP) Esports v Napoli (BlackStar98) Esports
|
|
1-1
|
|
Esoccer H2H GG League - 8 minuters spel |
06/09 12:40 |
Barcelona (GLIDE) Esports v Liverpool (STUNNER) Esports
|
|
1-2
|
|
TT Elite Series |
06/09 12:40 |
Tadeusz Piotrowski v Dawid Kotwica
|
|
3-2
|
|
WTA Nottingham |
06/09 12:40 |
Linda Fruhvirtova v Samantha Murray
|
|
7-6,6-7,6-3
|
|
Setka Cup |
06/09 12:40 |
Valerii Merzlikin v Andrii Derevianko
|
|
0-3
|
|
Doncaster |
06/09 12:37 |
Doncaster (lopp 12) v
|
|
View
|
|
Esoccer H2H GG League - 8 minuters spel |
06/09 12:36 |
Aston Villa (LAVA) Esports v Tottenham (VAPOR) Esports
|
|
1-3
|
|
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
06/09 12:36 |
PSG (Senior) Esports v Real Madrid (lion) Esports
|
|
0-1
|
|
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
06/09 12:36 |
Barcelona (Arcos) Esports v Man City (Wboy) Esports
|
|
1-4
|
|
Setka Cup |
06/09 12:35 |
Martin Vorel v Jakub Nemecek Snr
|
|
1-3
|
|
Setka Cup |
06/09 12:35 |
Samuel Koscelansky v Jan Priklopil
|
|
3-2
|
|
TT Cup |
06/09 12:35 |
Grzegorz Papciak v Grzegorz Mucha
|
|
0-3
|
|
TT Elite Series |
06/09 12:35 |
Mateusz Trela v Maciej Sinicki
|
|
3-1
|
|
Setka Cup |
06/09 12:35 |
Denis Mykytuk v Rostyslav Fedyna
|
|
3-0
|
|
WTA Valencia |
06/09 12:35 |
Ekaterina Yashina v Eva Guerrero Alvarez
|
|
1-6,2-6
|
|
Setka Cup - Damer |
06/09 12:35 |
Alina Man v Olesya Lifanova
|
|
2-3
|
|
Yarmouth |
06/09 12:33 |
Yarmouth (lopp 12) v
|
|
View
|
|
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
06/09 12:30 |
Man City (Andrew) Esports v Arsenal (Pascal) Esports
|
|
6-2
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/09 12:30 |
FC Porto (Aladdin) Esports v Lazio (Boris) Esports
|
|
3-2
|
|
Georgien - Cup |
06/09 12:30 |
FC Borjomi v Zestafoni
|
|
3-2
|
|
Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
06/09 12:30 |
DAL Mavericks (OUTLAW) Esports v CLE Cavaliers (DOUBLEFOUR) Esports
|
|
74-57
|
|
Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
06/09 12:30 |
Tottenham (Spiderman) Esports v Newcastle (Leonardo) Esports
|
|
1-5
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/09 12:30 |
Man City (Ozil) Esports v Arsenal (Cruise) Esports
|
|
0-4
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/09 12:30 |
Aston Villa (Dennis) Esports v Tottenham (Furious) Esports
|
|
1-2
|
|
Beach Pro Tour Futures - Krakow |
06/09 12:30 |
Krzeminski/Pietraszek v Just/Sowa
|
|
0-2
|
|
Challenger Lyon |
06/09 12:30 |
Federico Agustin Gomez v Antoine Cornut-Chauvinc
|
|
3-6,6-4,6-4
|
|
Challenger Perugia |
06/09 12:30 |
Guido Andreozzi v Ryan Nijboer
|
|
7-6,6-3
|
|
Setka Cup |
06/09 12:30 |
Vitalii Ananiev v Valerii Romanenko
|
|
3-0
|
|
WTA Valencia |
06/09 12:30 |
Lanlana Tararudee v Seone Mendez
|
|
6-3,6-3
|
|
Tjeckien - Liga Pro |
06/09 12:30 |
Josef Toth v Ondrej Homola
|
|
0-3
|
|
Tjeckien - Liga Pro |
06/09 12:30 |
Petr Budinsky v Jan Vaclavek
|
|
3-2
|
|
Tjeckien - Liga Pro |
06/09 12:30 |
Petr Serak v Stanislav Olejarcik
|
|
2-3
|
|
Tjeckien - Liga Pro |
06/09 12:30 |
Josef Kvapil v Matej Perny
|
|
3-1
|
|
Hoppegarten |
06/09 12:30 |
Hoppegarten (lopp 10) v
|
|
View
|
|
Surf City El Salvador Pro 2024 |
06/09 12:30 |
Jack Robinson v John John Florence
|
|
View
|
|
Filippinerna - PFL |
06/09 12:30 |
Kaya FC v Mendiola FC
|
|
9-1
|
|
Ryssland - Div 2 |
06/09 12:30 |
Smena Kazan v FK Lada Tolyatti
|
|
4-2
|
|
Norge - Div 3 - Grupp 5 |
06/09 12:30 |
Træff v Skedsmo
|
|
4-0
|
|
Valley |
06/09 12:29 |
Valley (lopp 14) v
|
|
View
|
|
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
06/09 12:28 |
Inter Milan (MeLToSiK) Esports v Napoli (BlackStar98) Esports
|
|
4-6
|
|
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
06/09 12:28 |
AC Milan (FEARGGWP) Esports v Roma (sane4ek8) Esports
|
|
0-2
|
|
Perth |
06/09 12:27 |
Perth (lopp 8) v
|
|
View
|
|
Sunderland |
06/09 12:26 |
Sunderland (lopp 12) v
|
|
View
|
|
Esoccer H2H GG League - 8 minuters spel |
06/09 12:25 |
A.Madrid (STUNNER) Esports v Inter (BULLET) Esports
|
|
1-1
|
|
TT Elite Series |
06/09 12:25 |
Lukasz Kapron v Grzegorz Felkel
|
|
2-3
|
|
TT Cup |
06/09 12:25 |
Dominik Pasek v Martin Sulc
|
|
1-3
|
|
Madrid |
06/09 12:25 |
Madrid (lopp 6) v
|
|
View
|
|
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
06/09 12:24 |
Bayern (nikkitta) Esports v Barcelona (Arcos) Esports
|
|
0-3
|
|
Esoccer Battle - 8 minuters spel |
06/09 12:24 |
Man City (Wboy) Esports v PSG (Senior) Esports
|
|
2-3
|
|
AUS Darwin |
06/09 12:23 |
Lopp 11 - Darwin v
|
|
View
|
|
Beaumont-De-Lom |
06/09 12:22 |
Beaumont-De-Lomagne (lopp 8) v
|
|
View
|
|
TT Elite Series |
06/09 12:20 |
Mariusz Mista v Kacper Adamus
|
|
0-3
|
|
Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
06/09 12:20 |
BOS Celtics (COMBO) Esports v LA Lakers (SCORCH) Esports
|
|
61-73
|
|
Challenger Nottingham |
06/09 12:20 |
Giles Hussey v Luke Saville
|
|
6-7,2-6
|
|
Setka Cup |
06/09 12:20 |
Vasiliy Smyk v Ihor Emets
|
|
1-3
|
|
Challenger Perugia |
06/09 12:20 |
Samuel Vincent Ruggeri v Pablo Carreno Busta
|
|
6-4,7-6
|
|
TT Cup |
06/09 12:20 |
Daniel Zelezny v Petr Vodal
|
|
0-3
|
|